Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Znakowanie rowerów oraz Powszechny Spis Mieszkańców

W dniu 17 lipca 2021 r. w Urzędzie Gminy Rzgów odbyła się pierwsza akcja znakowania rowerów przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Zostało oznaczonych kilkanaście rowerów. Następna taka akcja planowana jest w sierpniu br.

Zawsze warto podjąć wszelkie możliwe środki ostrożności, które mogą nas uchronić przed kradzieżą roweru lub ułatwić odnalezienie go, gdy już zostanie przez kogoś przywłaszczony. Jedną z dostępnych możliwości zabezpieczenia jest właśnie jego znakowanie.

W tym dniu w Urzędzie Gminy Rzgów Mieszkańcy mieli także możliwość dokonania Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. W sobotę 24 lipca także na Sali narad Urzędu Gminy w godzinach od 10.00 do 14.00 będzie możliwość dokonania Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 r.

Przypominamy również, że w dniach 24 i 25 lipca 2021 r.  w godz. 10.00 do 18.00 przy Urzędzie Gminy Rzgów będzie się znajdował Mobilny Punkt Szczepień.

 


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  03
  października 2022

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry