Znakowanie rowerów oraz Powszechny Spis Mieszkańców

W dniu 17 lipca 2021 r. w Urzędzie Gminy Rzgów odbyła się pierwsza akcja znakowania rowerów przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Zostało oznaczonych kilkanaście rowerów. Następna taka akcja planowana jest w sierpniu br.

Zawsze warto podjąć wszelkie możliwe środki ostrożności, które mogą nas uchronić przed kradzieżą roweru lub ułatwić odnalezienie go, gdy już zostanie przez kogoś przywłaszczony. Jedną z dostępnych możliwości zabezpieczenia jest właśnie jego znakowanie.

W tym dniu w Urzędzie Gminy Rzgów Mieszkańcy mieli także możliwość dokonania Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. W sobotę 24 lipca także na Sali narad Urzędu Gminy w godzinach od 10.00 do 14.00 będzie możliwość dokonania Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 r.

Przypominamy również, że w dniach 24 i 25 lipca 2021 r.  w godz. 10.00 do 18.00 przy Urzędzie Gminy Rzgów będzie się znajdował Mobilny Punkt Szczepień.

lipca 2021