XXXVII SESJA RADY GMINY RZGÓW

W czwartek, 28 czerwca br., o godzinie 13:00 w sali narad Urzędu Gminy w Rzgowie odbędzie się XXXVII Sesja Rady Gminy Rzgów.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXXVI Sesji Rady Gminy Rzgów.
  4. Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie międzysesyjnym i dyskusja nad sprawozdaniem.
  5. Wnioski i zapytania radnych.
  6. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego i sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Rzgów za rok 2017.
  7. Rozpatrzenie wniosku Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Rzgów w sprawie udzielenia Wójtowi absolutorium za rok 2017 i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium.
  8. Rozpatrzenie projektów uchwał:
  1. w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Rzgów na lata 2018 – 2026,
  2. w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie gminy na 2018 r.,
  3. w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w schronisku dla osób bezdomnych.
  1. Odpowiedzi na wnioski i zapytania radnych.
  2. Sprawy bieżące, informacje, zapytania.
  3. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy