Wizyta w Gminie Rzgów

W piątek 8 lipca Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego - Krzysztof Grabowski wizytował zadania zrealizowane w ostatnim czasie z udziałem środków Województwa Wielkopolskiego na terenie Gminy Rzgów. W spotkaniu uczestniczył również Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Czesław Cieślak, Wicestarosta Koniński Władysław Kocaj oraz Radni Gminy Rzgów.

Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Rzgów Romanem Jakubowiczem podziękowali Wicemarszałkowi oraz Przewodniczącemu Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi za pomoc i zaangażowanie w realizacji podejmowanych działań. Następnie symbolicznie  przecięto wstęgę przy ulicy Szymborskiej i Miłosza w Rzgowie. Wizytowano również drogę w Mądroszkach, plac zabaw w Bożatkach, zbiornik wodny w Rzgowie oraz most i plac zabaw w Barłogach.

Materiał wideo (KLIKNIJ PONIŻEJ)