Turniej MistrzówTenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzgów

W dniu 11 lutego br. w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy odbył się Turniej Mistrzów Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzgów oraz XV Turniej Tenisa Stołowego i XI Turniej Darta o Puchar Prezesa GKS Rzgów. W turniejach udział wzięło łącznie ponad 50 zawodników.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka oraz sponsorów.

KATEGORIA DO 10 LAT

I miejsce – Marta Myślińska

II miejsce – Marta Stasiak

III miejsce – Kinga Tarczyńska

Mistrzem Mistrzów został Krzysztof Łukasiewicz ze Sławska, który otrzymał Puchar Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka.

Zwycięzcą w XI Turnieju Darta o Puchar Prezesa GKS Rzgów został Patryk Frąckowiak z Osieczy Drugiej.

Najmłodszy Zawodnik Turnieju Paweł Karczewski otrzymał puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Królikowie Agnieszki Duszyńskiej.

Najstarszy Zawodnik Turnieju Stanisław Ostrowski otrzymał puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej
w Osieczy Piotra Kupskiego.

Podziękowania dla Sponsorów oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Zarzewa za przygotowanie poczęstunku dla uczestników turnieju.