Spotkanie Walentynkowe w bibliotece

15 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rzgowie odbył się wieczorek poetycki z okazji Walentynek. Młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rzgowie zaprezentowała montaż słowno – muzyczny związany z Dniem Zakochanych. Uczestnicy spotkania mieli przyjemność wysłuchania pięknych, romantycznych, wzruszających wierszy i piosenek o tematyce walentynkowej.

Na zakończenie członkini UTW w Rzgowie p. Jadwiga Kudła podziękowała młodzieży za piękny i jakże wzruszający występ, którego przypieczętowaniem były gromkie brawa zebranej publiczności.  Padło też wiele ciepłych słów pod adresem utalentowanych uczniów. Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej p. Dorota Eltman podziękowała za inicjatywę wieczorku, zaangażowanie i miło spędzone popołudnie.

maj 2021