Rekrutacja na bezpłatne kursy i szkolenia

Uwaga! Mieszkańcy Wielkopolski Wschodniej!

W ramach projektu „Rozwój studiów o profilu praktycznym i form kształcenia ustawicznego dostosowanych do potrzeb Wielkopolski Wschodniej” oferujemy nie tylko bezpłatne studia, ale także bardzo ciekawe kursy i szkolenia, które również są całkowicie bezpłatne!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty.

Szczegółowe informacje oraz harmonogramy kursów dostępne są poniżej oraz na naszej stronie: https://ans.konin.pl/oferta-bezplatnego-ksztalcenia

Nie przegap okazji, aby rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności!

Kursy i szkolenia techniczne

• eksploatacja pojazdów elektrycznych i wodorowych - rekrutacja trwa do 15 października!
  • obsługa obrabiarek CNC - rekrutacja trwa do 15 listopada!
  • instalacja pomp ciepła i klimatyzacji - rekrutacja od 1 grudnia!
  • projektowanie i instalacja systemów fotowoltaicznych - rekrutacja od 1 lutego 2025!
  • projektowanie stron internetowych - rekrutacja od 1 grudnia!
  • programowanie w języku PYTHON - rekrutacja od 1 grudnia!
  • technologia łączenia - rekrutacja trwa do 15 października!

Kursy i szkolenia logistyczne

• magazynowanie - rekrutacja trwa do 15 października!
  • metody optymalizacji zapasów - rekrutacja trwa do 15 października! (I edycja)
  • transport i logistyka - rekrutacja trwa do 15 października!

Grupę docelową stanowić będą osoby mieszkające i/lub pracujące w Wielkopolsce Wschodniej, które w momencie przystąpienia do projektu ukończyły 18 lat, nastawione na rozwój kompetencji lub kwalifikacji dopasowanych do zachodzących zmian społeczno-gospodarczych Wielkopolski Wschodniej i wpisujących się w inteligentne specjalizacje (logistyka, odnawialne źródła energii).

Ważne!

Numer PESEL uczestnika może być wykorzystany jednokrotnie tj. uczestnik może skorzystać tylko z jednej formy kształcenia w trakcie trwania projektu.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

października 2024