Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Rajd Rowerowy - Kręci Nas Bezpieczeństwo

Ponad 100 osób brało udział w Rajdzie Rowerowym, który odbył się w dniu 19 czerwca br. zorganizowanym przez Gminę Rzgów i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Na samym początku wszystkich cyklistów przywitał Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak. Piętnasto kilometrowa trasa rajdu przebiegała przez miejscowości Rzgów - Modła - Babia - Osiecza Druga - Osiecza Pierwsza - Zarzewek-Zarzew - Józefowo - Rzgów i związana była z otwarciem ciągu pieszo – rowerowego Babia-Osiecza. W miejscowości Zarzew Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały słodki poczęstunek. Cykliści mieli czas na „złapanie oddechu” aby wyruszyć w dalszą trasę rajdu.

Meta rajdu miała miejsce w miejscowości Rzgów. Rozlosowane zostały nagrody w  postaci drobnych upominków i nagrody głównej, którą był rower. Na mecie rajdu znalazł się również punkt informacyjny Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W dniu rajdu cykliści mieli możliwość znakowania rowerów przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Zostało oznaczonych kilkanaście rowerów.

Nad bezpieczeństwem podczas całego rajdu czuwali Strażacy z OSP Kowalewek i OSP Świątniki. Rajd przebiegał w miłej i pogodnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Rajdu.

Materiał wideo poniżej (kliknji na zdjęcie)


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  29
  czerwca 2022

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry