Przedszkolaki pożegnały zimę

21 marca br. dzieci z przedszkola Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie tradycyjnie pożegnały „Panią Zimę”. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na żółto i zielono. Uroczystość  powitania Wiosny rozpoczęła się od konkursów, śpiewu, gier i zabaw związanych z tematyką pór roku. Następnie barwnym korowodem  przedszkolaki przemaszerowały ulicami Rzgowa, witając wiosnę. Na zakończenie tradycyjnie  na boisku szkolnym dzieci pożegnały zimę poprzez symbol palenia „Marzanny”.

maj 2021