Plac zabaw i rekreacji w Barłogach

Zakończyła się realizacja zadania pn. „Budowa placu zabaw i rekreacji” w Barłogach w ramach X edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”.
Zamontowane zostały nowe urządzenia zabawowe i sprawnościowe, ławki, oraz pozostała infrastruktura towarzysząca tj. kosz na śmieci i regulamin. Ogromny wkład w realizację projektu wnieśli mieszkańcy sołectwa Barłogi, którzy własnymi siłami uporządkowali i wyrównali teren, przygotowali wykopy pod ławy nowych urządzeń oraz dostarczyli piasek. Dzięki temu projektowi dzieci zyskały piękne miejsce do zabawy i wspólnej integracji.

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi 2013-2020”.