Pisanki przez duże P

W piątek 23.03.2018 r. w Pracowni Sławsk odbyła się kolejna edycja Pisanek (i palm) przez duże P. W tym roku szczególną uwagę poświęciliśmy pięknej tradycji wykonywania palm wielkanocnych na zbliżającą się Niedzielę Palmową. Odwiedziło nas bardzo dużo osób, z czego większość stanowiły dzieci chętne do nauki i zabawy. Razem z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Sławsku, uczyliśmy się wykonywać piękne kwiaty z krepiny, ozdabiać palemki kwiatami, baziami. Powstało mnóstwo małych dzieł sztuki. Każde z nich było wyjątkowe na swój sposób ze względu na czas i chęci poświęcone do ich stworzenia. Wydarzenie minęło w miłej, przyjaznej atmosferze. Serdecznie zapraszamy już za rok na kolejne takie wydarzenie! Mamy nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej niż w tym roku.

maj 2021