ORSZAK TRZECH KRÓLI W SŁAWSKU

6 stycznia 2020 roku po raz piąty w Sławsku odbył się "Orszak Trzech Króli", który wyruszył spod kościoła parafialnego pw. św. Wawrzyńca w Sławsku i przywiódł uczestników do miejscowego Domu Kultury. Tegoroczny orszak odbył się pod hasłem "Cuda, cuda ogłaszają". W Domu Kultury zostały przedstawione "Jasełka" przez dzieci ze Sławska, wystąpiła młodzież ze Społecznego Ogniska Muzycznego im. Witolda Frimanna z Konina oraz chór "DOMINIUM". Na uczestników czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Sławska.