Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Obchody Dnia Strażaka

7 maja w Ślesinie odbyły się Miejsko-Powiatowe i Gminne Obchody Dnia Strażaka, w których uczestniczył Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak. Najbardziej zasłużonym druhom i druhnom wręczono odznaczenia i wyróżnienia. Jednostka OSP Sławsk otrzymała  ZŁOTY ZNAK ZWIĄZKU OSP RP,  który nadawany jest za długoletnią aktywną działalność w Ochotniczej Straży Pożarnej lub w ZOSP RP. Poczet sztandarowy Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Koninie wystawiła jednostka OSP Branno. Sprzęt do pokazu wystawiła jednostka OSP Osiecza Pierwsza, a druhów do kompanii reprezentacyjnej i obstawy wystawiła jednostka OSP Witnica.

Natomiast w dniu 8 maja w Stawiszynie odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka, podczas których Gminę Rzgów reprezentował Wójt Grzegorz Matuszak i sztandar z jednostki OSP Barłogi. Poczet sztandarowy Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Koninie wystawiła jednostka OSP Osiecza Pierwsza.

Dziękujemy wszystkim jednostkom OSP z terenu Gminy Rzgów za udział w uroczystościach.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  24
  maj 2022

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry