Nowa siedziba Spółdzielni Socjalnej Komunalka Rzgów

W dniu 22.03.2024 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Spółdzielni Socjalnej Komunalka Rzgów. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Starosta Koniński Stanisław Bielik, Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, Radny Powiatu Konińskiego Sławomir Ławniczak oraz Prezes Spółdzielni Iwona Maciejewska.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 315 000,00 tys. złotych, z czego 164 000,00 tys. złotych zostało pozyskane z Krajowego Planu Odbudowy.  Udział budżetu Gminy Rzgów to kwota 60 000,00 tys, Powiatu Konińskiego – 60 000,00 tys., udział Spółdzielni  - 31 000,00 tyś. Przedsięwzięcie obejmowało zakup dwóch kontenerów (biurowego oraz socjalnego), montaż paneli fotowoltaicznych, montaż klimatyzacji, podłączenie prądu, wody i kanalizacji, instalację monitoringu, zakup dwóch garaży blaszanych, montaż bramy przesuwnej, media, zakup mebli oraz pozostałego wyposażenia.

Materiał wideo: https://wielkopolska.tv/komunalka-w-kontenerach/