MOBILNY PUNKT SPISOWY

Informujemy, że w dniu 17 lipca 2021 r. oraz 24 lipca 2021 r. ( sobota ) w godzinach od 10.00 do 14.00 w Urzędzie Gminy Rzgów ul. Konińska 8 ( pokój nr 12 sala narad) zostanie uruchomiony Mobilny Punkt Spisowy w związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Rachmistrzowie będą pomagali przy wypełnianiu formularza spisowego metodą samospisu internetowego.

Do wypełnienia formularza niezbędne będzie posiadanie numerów PESEL wszystkich domowników.

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy Rzgów, którzy nie wywiązali się jeszcze z tego ustawowego obowiązku.

lipca 2021