MISTRZOSTWO POWIATU KONIŃSKIEGO W FUTSALU DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RZGOWIE

W dniu 14 grudnia 2023 roku, w Kazimierzu Biskupim zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn. Zespół ze Rzgowa wystąpił w składzie: Nicodem Parus, Filip Jakubowicz, Filip Bartczak, Adam Nawrocki, Wiktor Kieliszak,  Bartosz Drapik,  Bartosz Sobczak, Bogdan Michalski, Adam Grześkiewicz.

Po rozegraniu meczy w grupie ze Skulskiem i Sompolnem drużyna ze Szkoły Podstawowej w Rzgowie awansowała do półfinału, gdzie po dogrywce pokonała Budzisław Kościelny 1:0. W meczu finałowym  wygraliśmy z gospodarzami turnieju Kazimierzem Biskupim 2:0 zdobywając tym samym  Mistrzostwo Powiatu i awans do dalszych rozgrywek.