Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Jak zwyciężyć czas i mieć w sercu wiecznie maj

15 marca br. na zaproszenie dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie Doroty Eltman gościliśmy w Bibliotece Filii w Sławsku p. Jolantę Szwalbe. Łodziankę, autorkę inspirujących antologii, cytatów. Pani Szwalbe to osoba niezwykle oczytana, tryskająca humorem i optymizmem. Od 8 lat wydaje swoje książki i jeździ po Polsce, promując je podczas wygłaszanych prelekcji głównie dla seniorów i słuchaczy UTW.

Jej książki i przygotowane na ich podstawie wykłady są inspiracją do aktywności, dodają życiu lekkości, radości i nadziei, pomagają bardziej optymistycznie spojrzeć na życiowe sytuacje, codzienne zmagania a także wzmacniają wiarę w siebie.

Podczas spotkania autorka promowała nową publikację „Jak zwyciężyć czas i mieć w sercu wiecznie maj”, z wielką lekkością cytowała myśli i sentencje wielu znanych myślicieli, pisarzy, ludzi kultury i sztuki przeplatając swą wypowiedź zabawnymi anegdotami.

Spotkanie z Panią Szwalbe przebiegło w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Na zakończenie słuchacze mieli możliwość zakupu książek z autografem autorki.

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w tym kulturalnym wydarzeniu.

 

Dorota Eltman


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  19
  maj 2022

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry