Inwestycje w Gminie Rzgów

Trwają prace związane z budową placu zabaw w Barłogach oraz przebudową drogi powiatowej
w Bożatkach.

Dobiegają końca prace związane z powstaniem placu zabaw w miejscowości Barłogi. Zadanie obejmuje doposażenie placu zabaw w urządzenia zabawowe, sprawnościowe, ławki oraz pozostałą infrastrukturę towarzyszącą. Projekt współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu "Wielkopolska Odnowa Wsi 2013 - 2020". Planowany termin zakończenia prac to 16.11.2020 r.

Rozpoczęły sie prace związane z przebudową drogi powiatowej w miejscowości Bożatki na odcinku od rozjazdu w kierunku Grabienic do granicy z Powiatem Słupeckim. Jest to inwestycja realizowana przez Powiat Koniński przy współudziale finansowym Gminy Rzgów. Długość remontowanej drogi to 1,4 km. Na okres budowy nastąpiła tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Planowany termin zakończenia prac to 30.11.2020 r.