Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Inwestycje

Rozpoczęła się budowa 1,2 km drogi asfaltowej w Sławsku. Jest to bardzo ważna inwestycja, ponieważ droga ta  prowadzi do nowo wybudowanej oczyszczalni w Sławsku. Całkowita wartość inwestycji to 1 542 483 zł brutto, z czego: 80 % kosztów, tj. 1 233 986 zł  zostanie sfinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych, 144 000 zł z dotacji Urzędu Marszałkowskiego. Termin realizacji inwestycji jest bardzo krótki, ale biorąc pod uwagę tempo prac jest niezagrożony. Do końca listopada br. potrwa rozruch nowo wybudowanej oczyszczalni w Sławsku.

Trwa przebudowa drogi powiatowej wraz z chodnikiem na długości 240 m w Kowalewku. Zadanie jest realizowane przez Zarząd Dróg Powiatowych w Koninie przy udziale finansowym Gminy Rzgów.

Kolejna droga, tym razem Babia – Grądy jest w trakcie przebudowy. Wartość inwestycji wynosi 157 378,50 zł z czego 97 600,00 zł zostanie sfinansowane z dotacji Urzędu Marszałkowskiego. Na odcinku o długości 732 mb i szerokości 4 m droga utwardzana jest tłuczniem. Zakończenie prac nastąpi pod koniec października 2019 r. To kolejna inwestycja polepszająca standard życia mieszkańców naszej gminy.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  10
  2022

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry