INFORMACJA O PLANOWANYCH NABORACH WNIOSKÓW

Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” informuje, iż w I półroczu 2021 roku  – II kwartał, planuje ogłosić nabory wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność. Dokładne terminy naborów zostaną podane po uzgodnieniach z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

Nabory dotyczyły będą zakresów tematycznych:

- tworzenia nowych lub zmodernizowanych obiektów infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej (projekty duże), limit środków - 174 066,24 EUR (696 264,96 zł)

- premia na otwarcie działalności, limit środków - 134 050,17 EUR (536 200,68 zł)

- rozwój przedsiębiorczości , limit środków - 81 000 EUR (324 000,00 zł)

Wartość limitu środków została przyjęta po kursie stałym 4,00 PLN/EUR, natomiast Zarząd Województwa Wielkopolskiego dokona finalnego przeliczenia wskazanego limitu po kursie bieżącym.

Szczegółowe informacje zostaną podane w ogłoszeniach o naborach wniosków.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wcześniejszego korzystania z bezpłatnego doradztwa pracowników biura LGD oraz uczestnictwa w organizowanych szkoleniach, o których będziemy informować na stronie  www.sswp.com.pl  oraz na profilu  społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/solidarniwpartnerstwie. Osoby zainteresowane doradztwem proszone są o kontakt telefoniczny (obowiązkowo) pod nr 665 550 131 w celu ustalenia terminu spotkania w siedzibie Stowarzyszenia.

maj 2021