Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Informacja Komisariatu Policji w Rychwale

W związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców Rzgowa dotyczących zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zarówno przekroczenia dozwolonych prędkości, nieprawidłowego parkowania, niestosowania się do znaków (zakaz wjazdu, nakaz jazdy, zakaz parkowania i postoju) jak i nieprawidłowej infrastruktury kontynuowany jest Plan Priorytetowy na okres od 01.01.2020 - 30.06.2020 r. - przez Dzielnicowego Rejonu V sierż. szt. Jakuba Chwalisza.
Główną inicjatywą jest zmniejszenie zdarzeń drogowych na terenie Rzgowa, wyeliminowanie z ruchu drogowego nietrzeźwych kierujących, a także zmniejszenie popełnianych wykroczeń przez kierujących, a co za tym idzie zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Rzgowa.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  16
  2022

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry