Informacja dla rolników

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu - Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego nr 6 z siedzibą w Koninie - Biuro gminne w Rzgowie czynne w następujących dniach: poniedziałek, wtorek, czwartek.

Poniedziałek: Przybyła Agnieszka – 723 678 039

Wtorek, czwartek: Kopeć Magdalena – 797 501 737

Prosimy umawiać się na konkretną godzinę.

W celu wypełniania wniosku na dopłaty obszarowe potrzebny jest numer gospodarstwa oraz hasło dostępu.

W przypadku braku hasła potrzebny będzie numer konta na który wpływają dopłaty oraz kwota ostatniego przelewu z ARiMR w 2020 roku (w przypadku kilku przelewów danego dnia podajemy kwotę największego z nich).

Maseczka obowiązkowa!

lipca 2024