Impreza Spławikowa o Puchar Wójta Gminy Rzgów

W dniu 7 maja 2022 r. nad Zalewem Warty w Dąbrowicy odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Rzgów. W zmaganiach wzięło udział 31 wędkarzy. Po rejestracji zawodników i odczytaniu programu zawodów rozlosowane zostały stanowiska dla wędkarzy. Na zakończenie połowu Komisja Sędziowska dokonała zważenia ryb i wyłoniła zwycięską trójkę. Pierwsze miejsce zajął Jan Gosławski, który łącznie złowił 1,36 kg ryb. Zwycięzca otrzymał puchar ufundowany przez Wójta Gminy Rzgów – Grzegorza Matuszaka. Na drugim równorzędnym miejscu znależli się Tomasz Graczyk i Łukasz Ostrowski, natomiast równorzędne trzecie miejsce zajęli Roman Panienkowski i Henryk Klichamer. Największą rybę złowił Jan Gosławski 0,90 kg. Gratulujemy!.

maj 2022