Impreza Spławikowa o Puchar Wójta Gminy Rzgów

W dniu 4 maja 2019 r. nad Zalewem Warty w Dąbrowicy odbyły się  Zawody Wędkarskie Seniorów
o Puchar Wójta Gminy Rzgów
 .

W zmaganiach wzięło udział 28 wędkarzy. Po rejestracji zawodników i odczytaniu programu zawodów rozlosowane zostały stanowiska dla wędkarzy. Na zakończenie połowu Komisja Sędziowska dokonała zważenia ryb i wyłoniła zwycięską trójkę.

Pierwsze miejsce zajął Łukasz Ostrowski, który łącznie złowił 1,240 kg ryb. Zwycięzca otrzymał puchar ufundowany przez Wójta Gminy Rzgów – Grzegorza Matuszaka. Na drugim miejscu znalazł się Zbigniew Olek, który złowił 1,220 kg ryb, natomiast trzecie miejsce z wynikiem 1,120 kg ryb zajął Jacek Siepka.