Impreza spławikowa dla dzieci

W dniu 30 czerwca 2018 roku w Rzgowie nad stawami odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci w kategorii chłopcy i dziewczęta. Zawody rozpoczęły się zbiórką o godz. 7:00 oraz powitaniem wszystkich przez Prezesa Koła Wędkarskiego nr 34 w Rzgowie. Zakończenie zawodów nastąpiło o godz. 11:00. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz dyplomy. Pierwsi trzej zwycięscy w danej kategorii otrzymali również pamiątkowe puchary. W zawodach udział wzięło 21 dzieci w tym 16 chłopców i 5 dziewczynek.

Sponsorami zawodów byli Wójt Gminy Rzgów - Grzegorz Matuszak, Prezes Koła Wędkarskiego nr 34 w Rzgowie Tadeusz Okrój, Urząd Gminy Rzgów, członkowie Koła Wędkarskiego nr 34, Radni Gminy Rzgów – Grzegorz Gorzelańczyk i Jacek Borowski oraz Restauracja Nadwarciańska – Piotr Jasiak.

Klasyfikacja końcowa była następująca:

Kategoria dziewczynki:
I miejsce Cieślak Aleksandra,
II miejsce Golimowska Nikola,
III miejsce Cieślak Joanna.

Kategoria chłopcy:

I miejsce Woźniak Hubert,
II miejsce Kuczyński Adam,
III miejsce Antczak Mateusz.

Puchar za największą złowioną rybę otrzymała Aleksandra Cieślak. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na wspólny posiłek.

maj 2022