I miejsce siatkarzy Orła Osiecza na Rodzinnym Turnieju Siatkówki w Poznaniu

W dniach 10-11 września 2016 r. w sali sportowej Politechniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo 4 w Poznaniu odbył się Rodzinny Turniej Siatkówki organizowany przez SKF KS Poznań oraz Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej.

W turnieju spotkało się 7 zespołów z całej Polski, które zagrały systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zajęła drużyna Orzeł Osiecza - zwycięzca wszystkich spotkań. Drugie miejsce przypadło Placebo. Trzecie miejsce wywalczył  Black Team. Poza podium znalazły się zespoły Torosport,  Konrad Team, Just 5 i Brygada ZZ- drużyna oddała walkowerem mecze drugiego dnia zmagań.

Na koniec rozgrywek 3 najlepsze drużyny z rąk organizatorów otrzymały puchary i podziękowania za udział w turnieju.

Zespół LZS Orzeł Osiecza wystąpił w składzie: Łukasz Liebelt- kapitan, Jakub Miśkiewicz, Damian Szczepaniak, Dawid Giętkowski, Magdalena Liebelt, Daria Skalska, Aleksandra Miśkiewicz, Jakub Liebelt- kierownik zespołu

Wyniki meczów LZS Orzeł Osiecza:

LZS Orzeł Osiecza- Placebo 2-0 (25-23, 25-16)

LZS Orzeł Osiecza- Just 5     2-0 (25-15, 25-20)

LZS Orzeł Osiecza- Torosport  2-0  (25-15, 25-21)

LZS Orzeł Osiecza- Black Team  2-1  (25-8, 23-25, 15-10)

LZS Orzeł Osiecza- Brygada ZZ 2-0  (25-0, 25-0) - walkower

LZS Orzeł Osiecza- Konrad Team 2-1 (26-24, 21-25, 15-7)

Końcowa klasyfikacja Rodzinnego Turnieju Siatkówki 2016:
1. Orzeł Osiecza
2. Placebo