Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Gminne Obchody Dnia Strażaka

Dnia 3 maja 2018 r. odbyły się Gminne Obchody Dnia Strażaka, których organizatorem byli: Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rzgowie, Urząd Gminy Rzgów i OSP w Sławsku.
Obchody rozpoczęły się mszą świętą o godz. 10:45. w kościele pw. św. Wawrzyńca w Sławsku. Mszę prowadził proboszcz parafii ks. Benedykt Gembicki. W uroczystości udział wzięły wszystkie jednostki OSP z terenu Gminy Rzgów wraz z pocztami sztandarowymi, Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, Przewodniczący Rady Gminy Rzgów Roman Jakubowicz, Komendant Komisariatu Policji w Rychwale komisarz Waldemar Adamczyk, Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Koninie mł. bryg. Maciej Pilarski,  członkowie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rzgowie na czele z Prezesem Wojciechem Koszalem oraz Radni Gminy Rzgów. Po zakończonej mszy świętej wszystkie jednostki i obecni goście udali się do Remizy OSP w Sławsku, gdzie Wójt oraz zaproszeni Goście podziękowali Strażakom za działalność na rzecz Gminy i udzielaną pomoc. Tegoroczną uroczystość tradycyjne jak co roku uświetniła Orkiestra Dęta OSP Rzgów z kapelmistrzem Mirosławem Pacześnym na czele.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  19
  maj 2022

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry