Festyn rodzinny

W dniu 14 czerwca 2019 r. w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Sławsku odbył się kolejny festyn rodzinny pod hasłem „Mama, Tata i Ja”.
Wszystkie grupy przedszkolne przygotowały występy artystyczne dla swoich Rodziców – nawiązując tym samym do Dnia Mamy i Taty. Ponadto pożegnano dzieci z grupy „0”, które w przyszłym roku rozpoczną naukę w Szkole Podstawowej.
Po występach wychowawczynie grup wręczyły dzieciom dyplomy oraz nagrody. Najstarsza grupa, kończąca edukację przedszkolną otrzymała dyplomy i nagrody z rąk p. Dyrektor Iwony Maziarz.
Po części artystycznej na dzieci czekały liczne atrakcje między innymi dmuchane place zabaw,  malowanie twarzy i inne.

maj 2022