Energia pokoleń

7 października br. odbył się 29 powiatowy Turniej Kulturalno - Rekreacyjny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Energia pokoleń - Pasje i talenty”.

Gminę Rzgów reprezentowała utalentowana młodzież ze Szkoły Podstawowej w Sławsku pod przewodnictwem Joanny Gęsikiewicz oraz chór „Dominium”, którzy wykonali utwory międzypokoleniowe przy akompaniamencie Sławomira Kaliszewskiego.

Nasze stoisko reprezentowała Beata Kolasa i Iga Rosiak „W parze ze sznurkiem” oraz Renata Grzelczak. Można było podziwiać prace tworzone z pasją i miłością, które były wykonane własnoręcznie z niezwykłą dbałością o każdy szczegół: makramy, kwietniki, łapacze snów, anioły, sowy, ramki okolicznościowe, breloki, zawieszki, świece sojowe, dynie z gipsu, naszyjniki, bransoletki, haftowane obrusy, serwety oraz robione na szydełku torebki.

Wszystkim zaangażowanym osobom za udział w turnieju słodkim upominkiem podziękowała Sylwia Jakubowicz - podinspektor ds. oświaty wraz z Wiesławem Czają - Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Rzgów i Sołtysem Sołectwa Sławsk.