Czerwone serce już napełnione

Wystarczyło zaledwie trzy dni, by nakrętkowe serce, które stanęło przy budynku Urzędu Gminy w Rzgowie wypełniło się po brzegi. Zebrane nakrętki zostały przekazane dla 11-letniego Kamila z dziecięcym porażeniem mózgowym. Chłopiec jest pod ciągłą opieką specjalistów: rehabilitantów, logopedów itd. Do codziennego funkcjonowania potrzebuje wielu specjalistycznych sprzętów. Nakrętki zostaną oddane do punktu recyklingowego a dochód z nich przekazany na specjalne konto Kamila utworzone w Fundacji Złotowianka w Złotowie.

Obecnie trwa kolejne napełnianie serca. Tak niewiele trzeba by komuś pomóc. Pamiętaj - czyniąc dobro wraca ono ze zdwojoną siłą.