Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Bajkowo, kolorowo w bibliotece

Na zaproszenie Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie Doroty Eltman bibliotekę odwiedzili aktorzy teatru „MASKA” z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom dwa edukacyjno - profilaktyczne przedstawienia.

Pierwszy spektakl zorganizowany został z okazji Dnia Pluszowego Misia, na który przybyły dzieci ze Szkoły Podstawowej z Grabienic oraz przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie wraz z opiekunami.  W oczekiwaniu na aktorów dzieci zapoznały się z zasadami wypożyczania książek oraz pracą w bibliotece, przeglądały książeczki w kąciku dziecięcym.

Na drugie przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt przybyły przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy oraz maluchy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie wraz z opiekunami.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  07
  maj 2021

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne PRZYGARNIJ PSA DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry