Awanse nauczycieli

Koniec tegorocznych wakacji okazał się szczególny dla dwóch nauczycielek zatrudnionych w placówkach oświatowych gminy Rzgów, które zdobyły awanse na stopień nauczyciela mianowanego.

W dniu 25.08.2020 r. w wyniku postępowań egzaminacyjnych przeprowadzonych przez komisję egzaminacyjną powołaną przez Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka, awanse otrzymały: Pani Dorota Goińska ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku i Pani Lidia Gośka ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy.

W dniu 4.09.2020 r. Panie odebrały akty mianowania wręczone przez Wójta Gminy Rzgów .

Gratulujemy.

maj 2021