27 AKCJA HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI W SŁAWSKU

W dniu 12 maja 2019 r. przed Domem Kultury w Sławsku stanął mobilny punkt poboru krwi, do którego zgłosiło się 47 krwiodawców (17 z nich nie mogło zostać dawcami ze względów zdrowotnych). W akcji wzięli udział mieszkańcy: Sławska, Świątnik, Osieczy, Barłóg, Rzgowa, Konina, Strzałkowa, Kurowa i Janowic.
Na uczestników akcji czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sławsku.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA TAK DROGOCENNY DAR.

lipca 2022