Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Spotkanie Mikołajkowe z wychowankami Domu dla Dzieci i Młodzieży w Nowym Świecie

Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Osieczy odwiedzili niecodzienni goście. Byli nimi wychowankowie Domu dla Dzieci i Młodzieży w Nowym Świecie wraz z wychowawczynią. Wydarzenie to miało charakter Spotkania Mikołajkowego, w którym wzięli udział także uczniowie tejże szkoły. Uczniowie już od kilku tygodni przygotowywali się na tę niezwykłą wizytę, własnoręcznie wykonując zaproszenie oraz prezenty i kartki świąteczne dla swoich gości. Przygotowywali się także do części artystycznej. Spotkanie uświetnił występ Zespołu Tanecznego „Osieczanki”, klasy III z piosenką „Kochany Panie Mikołaju” oraz indywidualny pokaz taneczny uczennicy klasy VI Oliwii Wanot. Spotkanie Mikołajkowe przebiegało w przyjaznej i wesołej atmosferze. Zabawy, gry i konkursy oraz świąteczne karaoke pozwoliły zintegrować się wychowankom Domu Dziecka w Nowym Świecie z uczniami Szkoły Podstawowej w Osieczy.
Gry i zabawy przygotowały panie: Lidia Gośka, Zofia Kołata, Jolanta Ptak oraz przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego – uczennice klasy VI.
Część artystyczną przygotowały: Lidia Gośka i Urszula Andrzejewska.
Organizatorem spotkania była Lidia Gośka-pedagog szkolny.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  06
  2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry