Kolonie letnie

W okresie od 23 do 29 czerwca 2019 r. odbyły się letnie kolonie, w których udział wzięło 27 dzieci z terenu Gminy Rzgów. Miejscem zakwaterowania był Ośrodek Wypoczynkowy w Szklarskiej Porębie.
W czasie pobytu uczestnicy odbywali piesze wycieczki, zwiedzili zamki: Bolków i Chojnik oraz Księcia Henryka. Nie zabrakło również zajęć typowo rekreacyjnych oraz sportowych. Ponadto podczas całego pobytu odbywały się zajęcia profilaktyczne pod hasłem „Stop nałogom”.
Organizatorem kolonii była Gminna Komisja Rozwiązywania problemów Alkoholowych w Rzgowie.

października 2019