IX Międzygminny Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów

W dniu 10 września br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się IX Międzygminny Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Organizatorem turnieju był klub sportowy LZS Orzeł Osiecza. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny, które w sezonie 2017/2018 będą rywalizować w rozgrywkach III ligi WZPS: LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza, MLKS Orlik Miłosław oraz TODO UKS MOS Czarni Ostrowite. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym” w trzech setach. Sędzią Głównym zawodów był Ryszard Błaszczyk (WZPS Poznań)

Po niezwykle wyrównanej walce pierwsze miejsce zajęła drużyna MLKS Orlik Miłosław. Drugie miejsce przypadło ekipie TODO UKS Czarni Ostrowite. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza.

Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały z rąk Prezesa LZS Orzeł Osiecza Michała Reka oraz Sekretarza Urzędu Gminy Rzgów Alicji Zimnej puchary, dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy Rzgów oraz Starostwo Powiatowe w Koninie.

Wyniki meczów:

TODO UKS MOS Czarni Ostrowite – LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 1-2 (16:25, 25:15; 20:25)

MLKS Orlik Miłosław – TODO UKS Czarni Ostrowite 1-2 (23:25; 25:19; 22:25)

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza – MLKS Orlik Miłosław 0-3 (23:25; 12:25; 19:25)

Ostateczna kolejność:

1. MLKS ORLIK MIŁOSŁAW
2. TODO UKS MOS CZARNI OSTROWITE
3. LZS ORZEŁ REKLAMOWYGADŻET OSIECZA

Serdeczne podziękowania dla sponsorów IX Międzygminnego Turnieju Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów, którymi byli:

- Grzegorz Matuszak – Wójt Gminy Rzgów
- Gminna Rada Sportu