Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Inwazja pluszaków na Publiczną Bibliotekę

Jest kimś bardzo ważnym, bliskim
czasami  niezastąpionym

W Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada br. Biblioteka Publiczna  w Rzgowie gościła w swoich progach dzieci z klasy „O” i z oddziału przedszkolnego 3,4,5-latków ze Szkoły Podstawowej w Grabienicach wraz z wychowawcami p. Wiesławą Hetmańczyk i p. Agnieszką Marcinkowską oraz stażystkę p. Natalię Nowak.

Na wstępie miłego spotkania dzieci wysłuchały pogadanki na temat historii obchodów tego święta .Wzbogacone także wiedzą o pluszowych misiach kolejno przedstawiały przyniesione przez siebie pluszaki. Opowiedziały jak mają na imię i za co je kochają. Za to Panie głośno czytały fragmenty opowiadań i ciekawych książek, których bohaterami były małe niedźwiadki.

W kolejnym etapie dzieci popisały się swoimi umiejętnościami artystycznymi. Wykonały prace plastyczne,  śpiewały najbardziej znane misiowe piosenki. Wizyta przedszkolaków w naszej książnicy przebiegała w bardzo miłej i wesołej atmosferze.

Dzień Pluszowego Misia stał się okazją do promocji czytelnictwa, biblioteki, a jednocześnie dobrej zabawy. Na pamiątkę tego dnia każde dziecko otrzymało kolorowego balonika z Misiem Uszatkiem i słodką niespodziankę przygotowaną przez panią bibliotekarkę –Darię Kałasę.

 

Dorota Eltman


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  15
  lipca 2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry