Informacja Komisariatu Policji w Rychwale

W związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców Rzgowa dotyczących zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zarówno przekroczenia dozwolonych prędkości, nieprawidłowego parkowania, niestosowania się do znaków (zakaz wjazdu, nakaz jazdy, zakaz parkowania i postoju) jak i nieprawidłowej infrastruktury kontynuowany jest Plan Priorytetowy na okres od 01.01.2020 - 30.06.2020 r. - przez Dzielnicowego Rejonu V sierż. szt. Jakuba Chwalisza.
Główną inicjatywą jest zmniejszenie zdarzeń drogowych na terenie Rzgowa, wyeliminowanie z ruchu drogowego nietrzeźwych kierujących, a także zmniejszenie popełnianych wykroczeń przez kierujących, a co za tym idzie zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Rzgowa.

października 2020