Gminny Dzień Sportu

W dniu 31 maja 2019 roku w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie odbył się Gminny Dzień Sportu. Wydarzenie miało na celu promocję sportu szkolnego, zdrowego trybu życia oraz profilaktyki uzależnień. Uczniowie poszczególnych szkół dzielnie reprezentowali swoje placówki biorąc udział w  indywidualnych i drużynowych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Najlepsi zdobyli medale, które  zostały ufundowane przez Urząd Gminy Rzgów. Najbardziej usportowioną szkołą w naszej Gminie została Szkoła Podstawowa w Osieczy, która z rąk przewodniczącego Rady Gminy Rzgów p. Romana Jakubowicza otrzymała puchar Wójta Gminy Rzgów. Dla wszystkich uczestników rywalizacji Rada Rodziców przy ZSP w Rzgowie zorganizowała poczęstunek i napoje.

października 2019