Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Zawody spławikowe seniorów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Rzgów

W dniu 19 sierpnia 2017 roku w miejscowości Osiecza Pierwsza nad starorzeczem Warty zorganizowane zostały zawody spławikowe seniorów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Rzgów. Zawody rozpoczęły się zbiórką o godz. 6.00 i trwały do godz. 10.30. Zwycięzca zawodów otrzymał puchar ufundowany przez Przewodniczącego Rady Gminy Rzgów Romana Jakubowicza. Pozostali zawodnicy zgodnie z zajętą kolejnością otrzymali nagrody ufundowane przez Koło Wędkarskie nr 34 Rzgowie oraz sponsorów.
Za największą rybę kołowrotek ufundowany przez radnego Jana Gośkę otrzymał  Robert Golimowski (lin - 0,70 kg). W zawodach udział wzięło 33 wędkarzy. Klasyfikacja trzech pierwszych miejsc przedstawia się następująco:

I miejsce Graczyk Mateusz – 2,64 kg

II miejsca Golimowski Robert – 1,88 kg

III miejsce Graczyk Tomasz – 1,58 kg

Na zakończenie wszyscy goście i wędkarze zaproszeni zostali na wspólny posiłek i tutaj chcemy podziękować żonom wędkarzy na czele z Panią sołtys Renatą Mirkiewicz za udzieloną pomoc.  Podziękowania składamy również komisji sędziowskiej w składzie Jan Chudeusz, Jarosław Okrój, Tomasz Wanot i Wojciech Koszal za przeprowadzenie zawodów.   


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  27
  2021

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA SZCZEPIMY SIĘ GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne PRZYGARNIJ PSA DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry