Weź udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań

Wziąłeś udział w spisie? Czekają nagrody.

• Wypełnij formularz spisowy, pobierz unikatowy 10-znakowy kod, uprawniający do wzięcia udziału w loterii.
  • Zarejestruj otrzymany kod  w terminie od 22 kwietnia do 7 lipca 2021 r. na stronie https://loteria.spis.gov.pl/.
  • Oglądaj transmisje online z losowań na YouTube i Facebook na profilach GUS
    i sprawdź, czy wygrałeś!

Im szybciej dokonasz samospisu przy użyciu Aplikacji, tym więcej szans masz na wygraną!

• nagroda główna w postaci samochodu Toyota Yaris
  • nagrody I stopnia w postaci karty przedpłaconej o wartości 1.000 zł brutto (480 nagród)
  • nagroda II stopnia w postaci karty przedpłaconej o wartości 500 zł brutto ( 960 nagród)

Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Osoby, które zgłoszą kod do loterii najpóźniej do 5 maja 2021 r. wezmą udział we wszystkich 6 losowaniach nagród I-ego stopnia oraz w losowaniu o nagrodę główną–14 lipca 2021 r.

Nie zwlekaj i wykorzystaj wszystkie  7 szans!
Pierwsze losowanie nagród I-ego stopnia już 7 maja 2021 r.

Terminy losowań dostępne są w  regulaminie loterii na stronie  https://loteria.spis.gov.pl/.

W sprawie pytań dotyczących loterii prosimy o kontakt, numer 22 871 99 21 (infolinia czynna w dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora).

maj 2021