W związku z zamiarem przystąpienia Gminy Rzgów do programu: ”Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej niezbędnym jest przeprowadzenie inwentaryzacji odpadów rolniczych jakie będą utylizowane na terenie Gminy Rzgów. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety i dostarczenie jej do Urzędu Gminy Rzgów  ul. Konińska 8 , 62-586 Rzgów (sekretariat ) do 23.07.2021 r.

lipca 2021