Spotkanie z kolędą

W dniu 18.12.2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rzgowie odbyło się „Spotkanie z kolędą”.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rzgowie przedstawiły współczesną wersję Jasełek wzbogaconą pięknymi kolędami, przeplataną świąteczną poezją.
Bożonarodzeniowy charakter spotkania i wzruszający program artystyczny w wykonaniu uczniów poruszył serca wielu słuchaczy. Seniorzy chętnie przyłączyli się także do wspólnego kolędowania.
Spotkanie zakończono życzeniami oraz spotkaniem przy tradycyjnym pierniku.