SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE

W dniu 28 grudnia 2019 r. przy remizie OSP w Rzgowie podczas spotkania świąteczno-noworocznego odbyło się wspólne śpiewanie kolęd. Przybyłych Mieszkańców i Gości powitał Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, który złożył wszystkim zebranym życzenia noworoczne.

Spotkanie uświetnił występ Orkiestry Dętej OSP ze Rzgowa oraz Chóru Dominium ze Sławska, którzy zagrali i zaśpiewali najbardziej znane polskie kolędy. Nie zabrakło również degustacji potraw oraz słodkości przygotowanych przez Panie z KGW Rzgów.