Samorządowe Kolędowanie

W dniu 9 stycznia 2022 r. w Domu Kultury w Wilczynie po raz 15 odbyło się Samorządowe Kolędowanie. Gminę Rzgów reprezentował Wójt Gminy Grzegorz Matuszak wraz z: Radnymi Gminy Rzgów Wiesławem Czają i Mirosławem Kozłowskim, Sekretarz Gminy Alicją Zimną, Skarbnik Gminy Barbarą Fabiszak, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Dorotą Eltman i Gminnym Chórem Dominium ze Sławska. Przedstawiciele Gminy Rzgów zaprezentowali piękną kolędę "Bracia Patrzcie Jeno". Kolejne Samorządowe Kolędowanie za rok odbędzie się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie .

foto. Bartosz Skonieczny

styczeń 2022