Przeglądy Instalacji Fotowoltaicznych

Szanowni Użytkownicy Instalacji Fotowoltaicznych,

Informujemy, że od 15 marca 2021 r. firma Geo-Solar będzie przeprowadzała bezpłatne przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zamontowanych w ramach programu „Instalacja odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin Rzgów i Grodziec”. Termin przeprowadzenia przeglądu instalacji zostanie z Państwem ustalony telefonicznie przez przedstawicieli firmy Geo-Solar. Podczas przeprowadzanego przeglądu prosimy o zgłaszanie wszelkich usterek, problemów i niejasności wynikających z działania instalacji.