Program usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu powiatu konińskiego w roku 2020

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Koninie informuje, o możliwości składania wniosków o udzielenie dofinansowania do usuwania wyrobów zawierających azbest.
Powiat Koniński w 2020 r. po raz czternasty zamierza kontynuować proces eliminacji szkodliwych materiałów azbestowych z terenu powiatu. Celem Programu jest pomoc osobom fizycznym posiadającym nieruchomości w powiecie konińskim w realizacji kosztownej wymiany płyt cementowo - azbestowych.