Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów

KLASA Z KLASĄ w Publicznym Gimnazjum w Sławsku - wybrana

W Publicznym Gimnazjum w Sławsku odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Klasa z klasą”, realizowanego przez Samorząd Uczniowski - w tym roku szkolnym pod hasłem „Razem działamy, wszyscy wygrywamy”.
Konkurs międzyklasowy ogłoszony przez Samorząd Uczniowski już na początku roku szkolnego miał na celu przede wszystkim lepsze zintegrowanie zespołów klasowych  i zaktywizowanie uczniów do różnorodnych działań na rzecz klasy, szkoły, ale też środowiska lokalnego. Działo się bardzo wiele! Począwszy od wyborów do SU – zorganizowanych pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej, poprzez obchody różnorodnych świąt i dni okolicznościowych, udział w akcjach charytatywnych, starań o wystrój klas i gazetek, dyskoteki, promocję kulturalnych zachowań i rodzimych obyczajów, a zakończywszy na uroczystym podsumowaniu – z klasowymi pokazami mody i projekcją filmików „Tacy jesteśmy” – każdej z klas.

Kto został „Klasą z klasą”?
I miejsce – klasa I

II miejsce – klasa II
III miejsce – klasa IIIa
IV miejsce – klasa IIIb

Konkurs międzyklasowy „Klasa z klasą” to wiele wyzwań i ciężka praca, ale też frajda, zabawa i satysfakcja, co było widać na nakręconych przez klasy filmikach oraz podczas pokazów mody. Nie mogło obyć się bez nagród! Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali słodkie upominki i długopisy ze specjalnie przygotowanymi na tę okoliczność samorządowymi zakładkami, a dwie zwycięskie klasy – zaproszenie na pizzę.

Na uroczystym finale gościliśmy także przedstawicieli Pracowni Sławsk – Macieja Gila i Martynę Janczak – niedawnych absolwentów naszej szkoły. Oni także zachęcali do działania! Zaprosili młodzież do udziału w przygotowaniach do Festiwalu im. Marcina ze Sławska, który już 15 lipca. Wszyscy chóralnie obiecali, że POMOGĄ! Postaramy się nie zawieść.


Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

Pogoda w naszej Gminie

03
października 2022

Dziś są imieniny:
brak wydarzeń

SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
strzałka do góry