Gmina Rzgów laureatem konkursu Samorząd Promujący Zdrowie

Gmina Rzgów została laureatem konkursu „Samorząd promujący zdrowie”, którego organizatorem jest Quality Institute. W uroczystej Gali Finałowej, która odbyła się 7 września br. w Otrębusach koło Warszawy brał udział Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak oraz Kierownik USC Wojciech Koszal.

Nasza gmina została uznana przez jury konkursu za samorząd, w którym skutecznie podejmowane są efektywne działania wpływające na zdrowie Mieszkańców, w tym  proekologiczne oraz przedsięwzięcia wspierające rekreację i sport.

maj 2021