Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Choinka Noworoczna połączona z Dniem Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach

Dnia 20 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach odbyła się Choinka Noworoczna połączona z Dniem Babci i Dziadka. Uroczystość skupiła w naszej szkole wspaniałych gości: babcie, dziadków oraz rodziców. Zimowy wystrój sali przygotowany przez p. Natalię Nowak i p. Łukasza Andrzejewskiego zachwycił wszystkich przybyłych gości i wprowadził uczestników w radosny nastrój.

W części artystycznej pt. „Zimowe zamieszanie” pod kierunkiem p. Marii Kucharczyk i p. Wiesławy Gliczy dzieci z oddziału przedszkolnego i klas 0 – III z wychowawcami przygotowały występy dedykowane babciom i dziadkom. Natomiast starsi uczniowie złożyli życzenia noworoczne i uświetnili uroczystość występami wokalnymi i tanecznymi. Ponadto zaprezentowali przedstawienia: „Kłótnia pór roku” oraz „Zamieszanie w Laponii”.
Po występach przybył do szkoły Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty.
Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa taneczna dla dzieci. W tym czasie zaproszeni goście, rodzice, babcie i dziadkowie mogli miło spędzić czas przy kawie i słodkim poczęstunku.
Choinka była okazją do integracji lokalnej społeczności i wspólnej zabawy. Dzieci swoimi występami podbiły serca publiczności. Tego dnia szkoła stała się miejscem kultury łączącym pokolenia.  


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  19
  maj 2022

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry