Zjazd organizacji pozarządowych Subregionu Konińskiego

Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych w Koninie oraz władze Gminy Kazimierz Biskupi serdecznie zapraszają do udziału w Zjeździe organizacji pozarządowych Subregionu Konińskiego, który odbędzie się w dniu 26.10.2019 r. o godzinie 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim.
W Zjeździe mogą uczestniczyć wszyscy członkowie organizacji pozarządowych wraz z rodzinami, grupy nieformalne, lokalni społecznicy itp.

Podczas zjazdu będzie możliwość uczestniczenia w wykładach, zaprezentowania swojej organizacji lub poznania działalności innych organizacji. Dzieci będą mogły uczestniczyć w grach i zabawach.

Chęć udziału w zjeździe można zgłosić za pomocą poniższego formularza:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

października 2019